Barskåp teak

Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1970 -tal, fanerad i teak, benställning, invändigt med röktonatglas och spegel och belysning, höjd 127, 86x34 cm

Smärre slitage. Smärre skador invändigt / bruksslitage. Glashyllor saknas.

653087

2019-06-17