Barskåp teak
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1970 -tal, fanerad i teak, benställning, invändigt med röktonatglas och spegel och belysning, höjd 127, 86x34 cm
Smärre slitage. Smärre skador invändigt / bruksslitage. Glashyllor saknas.
653087
2019-06-17