Eldhundar
2019-06-10
653091
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1900-talets början, stomme i gjutjärn, dekor av kvinnoansikten, längd ca 57 cm, höjd ca 16 cm
Bruksslitage