Erik Tryggelin akvareller

Erik Tryggelin akvareller
Erik Tryggelin akvareller

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): (4) stadsmotiv, föreställande bl.a Oscarskyrkan, St. Eriksbron och Sportpalatset, samt Gamla Stan sett från Långholmen, signerade Trygelin, akvareller, bildmått ca 12x17 cm

Ej examinerade ur ramarna

653098

2019-06-10