Erik Tryggelin akvareller
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): (4) stadsmotiv, föreställande bl.a Oscarskyrkan, St. Eriksbron och Sportpalatset, samt Gamla Stan sett från Långholmen, signerade Trygelin, akvareller, bildmått ca 12x17 cm
Ej examinerade ur ramarna
653098
2019-06-10