Lars Erik Larsson oljemålning

Lars Erik Larsson oljemålning
Lars Erik Larsson oljemålning
Lars Erik Larsson oljemålning
Lars Erik Larsson oljemålning
Lars Erik Larsson oljemålning
Lars Erik Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LARS ERIK LARSSON (1912-1971): Stockholmsmotiv med vy mot Riddarholmen och stadshuset, signerad L. Larsson, olja på pannå, ca 60x47 cm

Kuntoraportti

653100

Päivämäärä:

2019-06-10