Lars Erik Larsson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LARS ERIK LARSSON (1912-1971): Stockholmsmotiv med vy mot Riddarholmen och stadshuset, signerad L. Larsson, olja på pannå, ca 60x47 cm
Kuntoraportti
653100
Päivämäärä:
2019-06-10