Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Motiv mot Stadsgårdskajen målat från Kastellholmen, signerad Ax Peter, olja på duk, ca 33x41 cm

Reparation på duken

653105

2019-06-10