Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
KARL HAGENAUER, skulptur, Werkstätte Hagenauer (Hagenauer Workshop), omkring 1900-talets mitt, "Jesus", patinerad brons, höjd ca 13 cm
Ställvis slitage
653107
2019-06-16