Mari Koort oljemålning

Mari Koort oljemålning
Mari Koort oljemålning
Mari Koort oljemålning
Mari Koort oljemålning
Mari Koort oljemålning
Mari Koort oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARI KOORT (samtida): "Lady in Red", monogramsignerad MK, samt. signerad och daterad Mari Koort, 2009 á tergo, olja på duk, ca 60x60 cm

653111

2019-06-10