Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

SORTERINGSSKÅP, 1800-talets slut, svartmålad med linjedekor i guld, beslag i mässing, 3 delat, höjd ca 165, 64x45 cm, nyckel finns

Slitage, smärre avslag

653122

2019-06-12