Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
SORTERINGSSKÅP, 1800-talets slut, svartmålad med linjedekor i guld, beslag i mässing, 3 delat, höjd ca 165, 64x45 cm, nyckel finns
Slitage, smärre avslag
653122
2019-06-12