Spegel och konsolbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL och KONSOLBORD, 1900-tal, spegel i rokokostil, samt konsolbord i jugend, spegelns höjd ca 127x53, bordets höjd 73, 74x30 cm
Bruksslitage, smärre pastellage bortfall, konsolbord med senare bronsering.
653142
2019-06-10