Spegel och konsolbord

Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord
Spegel och konsolbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL och KONSOLBORD, 1900-tal, spegel i rokokostil, samt konsolbord i jugend, spegelns höjd ca 127x53, bordets höjd 73, 74x30 cm

Bruksslitage, smärre pastellage bortfall, konsolbord med senare bronsering.

653142

2019-06-10