Murano, elefant med ryttare, 1930-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MURANO, figurin, Italien, i form av elefant och ryttare, vit opak och förgylld glasmassa, påklipp i svart, grönt och rött, höjd ca 31 cm

653160

2019-06-15