Gianni Versace, vas, Archimede Seguso

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GIANNI VERSACE, vas, Archimede Seguso, Italien, delvis blå glasmassa, signerad Gianni Versace by Archimede Seguso Murano, höjd 26 cm

Utvändiga repor

653162

2019-06-15