Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄDDSOFFA, Ihreborn, avtagbar klädsel, benklossar i ek, längd 190, djup 92, sitthöjd ca 32, höjd med ryggkudde ca 71 cm, klädseln är avtagbar
Skador: Bruksslitage, mindre fläckar
653164
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här