Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn

Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn
Soffa R.O.O.M Jonas Ihreborn

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

BÄDDSOFFA, Ihreborn, avtagbar klädsel, benklossar i ek, längd 190, djup 92, sitthöjd ca 32, höjd med ryggkudde ca 71 cm, klädseln är avtagbar

Skador: Bruksslitage, mindre fläckar

653164

2019-06-10