Tennstop av Johan Gustaf Almqvist, Åbo 1819

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TENNSTOP, Johan Gustaf Almqvist, Åbo 1819, höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage, liten lagning, skada

653176

2019-06-20