Arkivskåp ek

Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft, jalusidörr med bakomliggande fackinredning, höjd ca 163, 60x55 cm, nyckel finns

Slitage, märken, skador

653183

2019-06-12