Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets första hälft, jalusidörr med bakomliggande fackinredning, höjd ca 163, 60x55 cm, nyckel finns
Slitage, märken, skador
653183
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här