Sidenbroderi 1814

Sidenbroderi 1814
Sidenbroderi 1814
Sidenbroderi 1814
Sidenbroderi 1814

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENBRODERI, Fågelmotiv, signerad Marie Billman, daterad den 5. November 1814, ca 17x23 cm

Fläckar

653185

2019-06-10