Borg & Vodder stolar
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTON BORG & ARNE VODDER, (4) stolar, modell Ella, stomme i massiv teak, sits och rygg med olivgrön originalklädsel i ull, Vamo, Sönderborg, Danmark, stämplade, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
653190
2019-06-10