Borg & Vodder stolar

Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar
Borg & Vodder stolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTON BORG & ARNE VODDER, (4) stolar, modell Ella, stomme i massiv teak, sits och rygg med olivgrön originalklädsel i ull, Vamo, Sönderborg, Danmark, stämplade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

653190

2019-06-10