Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld zink, barn med get, märkt PH. Mourey, höjd 37 cm, nyckel finns
Slitage
653198
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här