Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld zink, barn med get, märkt PH. Mourey, höjd 37 cm, nyckel finns

Slitage

653198

2019-06-10