Lotte Laserstein oljemålning

Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverig, 1898-1993), Motiv av en sittande modell, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 38x46 cm.

Mindre ytsmuts

653199

2019-06-12