Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LOTTE LASERSTEIN (Tyskland /Sverig, 1898-1993), Motiv av en sittande modell, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 38x46 cm.
Mindre ytsmuts
653199
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här