Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WINDSORSTOLAR, karmorstolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, märkta Made in England Glenister, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
653202
2019-06-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner