Windsorstolar

Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar
Windsorstolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WINDSORSTOLAR, karmorstolar, 1 par, 1900-talets andra hälft, märkta Made in England Glenister, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

653202

2019-06-12