Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHN MALM (verksam 1900-tal), Motiv av Kornhamstorget i Gamla Stan, signerad ´´J Malm´´, olja på pannå, ca 46x38 cm
Smärre slitage
653206
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här