Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), på stensockel, Kosta, blå glasmassa, signerad B. Vallien Kosta Boda Unique -94 92 38, höjd 15,5 inklusive sockel, 21x10 cm utan sockel
Mindre nagg
653215
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här