Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), på stensockel, Kosta, blå glasmassa, signerad B. Vallien Kosta Boda Unique -94 92 38, höjd 15,5 inklusive sockel, 21x10 cm utan sockel

Mindre nagg

653215

2019-06-13