Lisa Larson vas

Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas
Lisa Larson vas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, vas, stengods, delvis glaserat, pokal med dekor av ansikte, signerad Lisa Larson, K-studion, Gustavsberg, höjd ca 24.5 cm

Smärre slitage

653241

2019-06-12