4 ytterfoder Rörstrand "Ostindia"

4 ytterfoder Rörstrand
4 ytterfoder Rörstrand
4 ytterfoder Rörstrand
4 ytterfoder Rörstrand
4 ytterfoder Rörstrand
4 ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Ostindia", 4 ytterfoder, flintgods, tryckt dekor av blommor mot ljusblå fond, stämplade, höjd ca 10, diameter ca 13 cm

Några krukor med invändigt ytligt slitage

653258

2019-06-17