Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, stomme fanerad i teak, svängd form, höjd ca 53 cm, skivans mått ca 163x73 cm
Bruksslitage, repor och märken förekommer
653306
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här