Johannes Andersen

Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen
Johannes Andersen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, stomme fanerad i teak, svängd form, höjd ca 53 cm, skivans mått ca 163x73 cm

Bruksslitage, repor och märken förekommer

653306

2019-06-10