Damporträtt oljemålning

Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning
Damporträtt oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Sverige, 1700-tal, porträtt av adelsdam, olja på duk, ca 71x62 cm

omfattande renoveringar, renogöring, lagningar

653313

2019-06-17