Beppe Wolgers oljemålning

Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning
Beppe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): Par på brygga, Lysekil 12 juli 1984, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 36x45 cm

653325

2019-06-14