Lars-Uno Österman vettar

Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS-UNO ÖSTERMAN, vettar, 2 st, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, i form av ejder och knipa, signerade Lars-U. Österman och daterade 1982 och 1984, längd ca 24 cm

Bruksslitage

653326

2019-06-12