Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014): "Vid kusten", signerad och daterad Rune Jansson -86, olja på duk, ca 69x94 cm

653338

2019-06-10