Mulberry golfbag

Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag
Mulberry golfbag

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MULBERRY, golfbag, England, 2000-talets början, höjd ca 90 cm

PROVENIENS: Inköpt på Mulberry, Birger Jarlsgatan, Stockholm på 2000-talets början

Slitage, fläckar, rem till paraplyhållare defekt

653351

2019-06-15