Arkivskåp ek

Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARKIVSKÅP, rödbetsad ek, 1900-talets början, 15 lådor, med utdragbar skrivskiva, sidorna med dekor av infällda speglar, höjd ca 180, 48x34 cm

Smärre slitage

653360

2019-06-14