John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "afton agatin", monogramsignerad och daterad 76, olja/akryl på duk, ca 50,5x40,5 cm

653365

2019-06-16