Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMFÅTÖLJ, Gripsholmsmodell, Thure Karlsson, Mariefred, 1900-tal, stämplad, stomme i målat trä, stoppad med textil klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Trasig klädsel, slitage
653375
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här