Skrivbord i Louis XVI-stil
Klubbat för:
34 000 SEK
10 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanerat med lövträ, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen samt 3 blindlådor, figurala beslag och ornament i mässing och bronserad metall, höjd ca 79, 172x95 cm
Mässingsbeslag med skador, nycklar finns
653396
2019-06-16