Golvkandelaber

Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber
Golvkandelaber

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, smatida, Louis XV stil, bemålad och förgylld metall / trä, för 7 ljus, höjd ca 104 cm

Slitage

653405

2019-06-12