Seeland herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

SEELAND, fickur, 18 k guld, savonett, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 128960, diameter 52,5 mm, vikt ca 92 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor, innerlock med lagning

653412

2019-06-12