Seeland herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
SEELAND, fickur, 18 k guld, savonett, 1900-talets första hälft, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 128960, diameter 52,5 mm, vikt ca 92 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor, innerlock med lagning
653412
2019-06-12