John Ivar Berg
2019-06-16
653422
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Stilleben, monogramsignerad samt daterad 39, olja på panå, ca 23x32,5 cm
Skadade hörn
Fläckar