Sven Lignell oljemålning

Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning
Sven Lignell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIGNELL (född 1927): Motiv med arbetare, signerad, olja på duk, ca 53x69 cm

Lös i uppspänningen

653444

2019-06-10