Svyr herrfickur i 14 k guld

Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld
Svyr herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SVYR, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, ankargång, boettnr. 20129, 205941, diameter 51 mm, vikt ca 82 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, sannolikt senare urverk, bucklor

653459

2019-06-13