Emmafåtöljer
2019-06-12
653482
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMMAFÅTÖLJER 1 par, 1800/1900-tal, svarvade ben, stoppad och med textil klädsel (senare), sitthöjd ca 45 cm
Renoverad, kompletterad, slitage