Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKKRONA, jugend, tidigt 1900-tal, 3 ljuspunkter, smide, kupor i glas, höjd ca 78 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
653494
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här