Gärsnäs stolar

Gärsnäs stolar
Gärsnäs stolar
Gärsnäs stolar
Gärsnäs stolar
Gärsnäs stolar
Gärsnäs stolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÄRSNÄS, stolar, 4 st, 1997-9, rödlackerade, rygg med genombruten dekor, stapelbara, stämplade, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre repor, ställvis förlust av lackering

653497

2019-06-12