Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÄRSNÄS, stolar, 4 st, 1997-9, rödlackerade, rygg med genombruten dekor, stapelbara, stämplade, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, mindre repor, ställvis förlust av lackering
653497
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här