Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMRSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage
653498
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här