Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Flickporträtt ´´Susanna´´, signerad och daterad Curt Clemens 1941, olja på pannå, ca 39x36 cm

653500

2019-06-13