Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Flickaporträtt, signerad och daterad Clemens -1941, olja på duk, ca 33x46 cm

653501

2019-06-13