Skulptur Michael Schilkin

Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin
Skulptur Michael Schilkin

Såld för:

30 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

MICHAEL SCHILKIN ( Finland 1900-1962), skulptur, Arabia 1936, stående flicka på ett lamm, glaserat stengods, signerad och daterad M. Schilkin -36, höjd ca 76 cm

653506

2019-09-21