Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets början, fanérad med mahogny, sannolikt Finland, beslag i mässing, skinn klädd skiva, höjd 147, 91x45 cm

Sprickor, lagningar, ytskador

653508

2019-06-13